Firma

Biuro rachunkowe Piątka powstało w 1994 roku i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi dla różnych podmiotów gospodarczych, zarówno małych (jednoosobowych firm), jak i średnich i dużych (w tym spółek giełdowych). Świadczymy szeroko rozumiane usługi księgowe począwszy od wsparcia w rozpoczęciu działalności, poprzez usługi finansowo – księgowe w trakcie biznesowej działalności, a skończywszy na unijnych rozliczeniach podatku VAT. Setki zadowolonych klientów są naszą najlepszą rekomendacją i dowodem na to, że nasz biznes prowadzimy profesjonalnie i wiarygodnie.

W dynamicznie zmieniającym się świecie przepisów i technologii zawsze idziemy z duchem czasu, dostarczając naszym Klientom nowoczesne rozwiązania. Przykładem niech będzie e-księgowość, którą mamy w ofercie i dzięki której przedsiębiorca może mieć kontrolę nad finansami swojej firmy w dowolnym miejscu i czasie.

Nieustannie obserwujemy rynek i stale podążamy za zmianami i trendami, aby móc zaoferować naszym Klientom najbardziej korzystne rozwiązania.

Długoletnia historia obejmująca niemal 25 lat istnienia naszej firmy jest powodem do dumy, ale jest także zobowiązaniem. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wiedza, profesjonalizm czynią z nas dobrego i godnego zaufania partnera w biznesie.

Zespół

W trosce o jak najlepszą jakość świadczonych usług, współpracą z Państwem zajmują się osoby z odpowiednimi uprawnieniami, wiedzą i kompetencjami.

Obecnie w biurze rachunkowym Piątka pracuje siedem osób. Większość z nich to absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (kierunek Finanse i Rachunkowość), osoby doświadczone, z odpowiednimi uprawnieniami.

Nasze wartości

Jesteśmy przekonani, że droga do sukcesu w biznesie wiedzie przez wartości, jakimi kieruje się zespół firmy w świadczeniu usług.
W Biurze Rachunkowym Piątka przyjęliśmy 4 podstawowe wartości

1

Profesjonalizm

oznacza dla nas, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie, według naszej najlepszej wiedzy i naszych kompetencji. Wartość ta, oznacza także, że nasze usługi wykonujemy rzetelnie, skrupulatnie i terminowo.

2

Zaufanie

to wartość, którą zbudowaliśmy na naszym długoletnim doświadczeniu, fachowej wiedzy i zaangażowaniu, z jakim podchodzimy do realizacji naszych usług. Jesteśmy dla naszych Klientów Partnerem, któremu można zaufać.

3

Oszczędność finansowa

to wartość, która przyświeca nam w znajdowaniu dla Państwa takich rozwiązań, aby uniknąć niepotrzebnych wydatków, w ramach prowadzonego biznesu i w zgodzie z poszanowaniem prawa.

4

Satysfakcja klienta

to wartość, która wynika z realizacji trzech powyższych i daje nam wysokie poczucie sensu tego, co robimy.